Четвер, 09 червня 2016 00:00

Благодійний інклюзивний фестиваль на підтримку дітей з інвалідністю «Без обмежень»

4 червня в парку ім. Т.Шевченка в Києві до Міжнародного дня захисту дітей відбувся благодійний інклюзивний фестиваль на підтримку дітей з інвалідністю «Без обмежень». Організаторами заходу виступили Видавництво "Самміт-книга", Міжнародний благодійний фонд "Либідь" та Соціально-культурний проект "БЕЗ МЕЖ" Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.

За даними Міністерства соціальної політики, в нашій країні більш ніж 250 000 дітей з інвалідністю, яким не вистачає уваги і допомоги не тільки від держави, але і від соціуму.

Без обмежень фото1

У програмі заходу багато інтерактивних блоків і майстер-класів. Для того щоб кожна дитина, що прийшла на фестиваль, змогла вибрати цікаву для них активність, територія парку ім. Шевченко була розділена на 8 інтерактивних секторів, кожна з яких запропонувала свою програму.

Літературний сектор відкрив можливості зустрічей з письменниками та участі в поетичному конкурсі. У спортивному секторі гостей чекали зірки спорту, а також турнір з шахів. А також ярмарок-виставка творчих виробів; виступи учасників з інвалідністю на сцені парку разом із досвідченими та відомими діячами культури; презентації соціальних книжкових проектів; показ моделей одягу для людей з інвалідністю від відомої української дизайнерки Лілії Братусь; фотозона; локація психологічної допомоги; локація правової допомоги (правові консультанти НАІУ надавали консультації з правової підтримки людей з інвалідністю).

Без обмежень фото 3

Метою фестивалю є привернення уваги до творчих досягнень дітей з інвалідністю, а також до соціально-культурних проектів, спрямованих на цю тематику. З огляду на те, що програма досить різноманітна, цікаво було всім без винятку..

Усі маленькі учасники від організаторів заходу отримали приємні подарунки - дитячі книги від українських видавництв.

 

Без обмежень фото 4

 

Джерело: Національна Асамблея людей з інвалідністю України